top of page
kisspng-detoxification-stock-photography

Dr. Maya, Ph.D.

 
 
 
photo_2024-02-03_12-18-10_edited.jpg

Це - я. Мені 40 років і я почуваюся на 20 :)

Моя місія – допомагати людям різного віку ЖИТИ ЗДОРОВО ТА КАЙФУВАТИ ВІД ЖИТТЯ.

Тут я для того, щоб ділитись цим з вами

Рада вітати вас тут! Значить, ми разом можемо змінити спосіб життя на краще. Це те, до чого прийшла я сама, крізь багато років невпинної праці без можливості відпочинку, зі швидкими перекусами, відсутністю часу на дозвілля з родиною та наповнення себе. Але тепер все змінилося. Тільки здорове харчування, час для себе та рідних, багато фізичної активності, турбота про себе, легкість сприйняття реальності... Разом з цим підвищилась і продуктивність. Я багато працюю, постійно навчаюсь і отримую задоволення від кожного дня в моєму житті. Хочете знати, як це мені вдається? Залюбки поділюся та навчу цьому вас!

Я - педіатр, алерголог, пульмонолог, кандидат медичних наук, Сертифікований healthy lifestyle specialist; засновниця двох медичних центрів / алергоцентрів в Україні.

Практикуючий понад 17 років доказовий лікар із принципом комплексного підходу до терапії.

Учасниця міжнародних медичних конгресів та конференцій, член Європейської асоціації алергологів та імунологів (EAACI), Член Національної Асоціації Громадського Харчування (Україна), Член Асоціації Health-коучів України, автор онлайн-шкіл для батьків та лікарів, Школи здоров’я Dr.Maya

ПРО МЕНЕ

Про мене

МОЯ КЛІНІКА

Клініка

Моя клініка B_Health зараз працює в Ірпені. До 24.02.2024 я проводила там 90% свого часу як лікарка, директор, засновниця і власниця. Я обожнювала кожен куточок свого медичного центру, плекала всіх пацієнтів, турбувалася про персонал і просто жила всім цим. Війна все змінила. Місто було під окупацією, моя клініка опинилася під ворожими обстрілами і дуже постраждала. Я з сім’єю опинилась на Кіпрі і залишаюсь тут дотепер. Медичний центр я відновила. Моя команда продовжила роботу під моїм дистанційним керівництвом і нас вдалося не втратити позиції лідуючого та відмого алергоцентру України. А я в нових умовах продовжую розвиватися, відкриваю в собі нові грані, постійно навчаюсь, вдосконалююсь та при цьому не забуваю радіти кожному дню. Бо він в нас такий єдиний!

ТРАНСФОРМАЦІЇ

Життя на острові змінило мене. Я сповільнила темп, врівноважившись з тутешнім – і це виявилось значимою зміною. Як не дивно, встигати я стала більше.

Я почала вживати ще більше овочів, фруктів, морепродуктів, слідкувати за харчуванням та якістю продуктів. Після довгої перерви додала в своє життя нові види спорту (тренажерна зала, сапи, продовжила теніс та йогу). Моя вага стала ідеальною для мене! Моя фігура подобається мені і не тільки. Це додає впевненості та гарного настрою. А здорова їжа насичує та сповнює енергією на весь день. Без дієт, без переїдання, без зайвих думок, без емоційних злетів і падінь. Просто виглядаю найщасливішою.

Трнсформації

Тут я допомагаю українцям як лікарка педіатр та алерголог, а також надаю онлайн-рекомендації та створюю ще більше інформаційних продуктів. Але моє самопочуття настільки покращилось, коли я стала приділяти увагу всім сферам свого життя, що я не могла не зануритися в процеси впливу їжі та фізичної активності на наше комплексне здоров’я. Як лікарці, мені було цікаво дізнатися про біохімічні процеси організму, вплив різних продуктів на вагу, зовнішність, самопочуття. Я пройшла дуже важливі для мене курси Healthy lifestyle, на яких дізналась все про харчування та його роль в здоров’ї. І всі ці процеси склалися в єдиний красивий малюнок мого життя.

Я ГОТОВА ДІЛИТИСЯ СВОЇМИ ЗНАННЯМИ З ВАМИ НА ПРАКТИЦІ!

ВІДНОСИНИ З
ТІЛОМ ТА ЇЖЕЮ

Дуже важливо мати здорові стосунки зі своїм тілом. Я готова надихнути вас вживати більше свіжої, цілісної, менш обробленої їжі та показати вам, як дбати про своє тіло. Я готова спостерігати ваші дивовижні перетворення!

 Завжди пам’ятайте: ніколи не пізно почати почуватися якнайкраще!

 Моя харчова філософія залишається незмінною: без рафінованого цукру, глютену та олії. Я створюю власні рецепти, і мені подобається, щоб вони були надзвичайно швидкими та легкими для приготування з простих інгредієнтів, що робить їх ідеальними на кожен день. Ви можете їсти до повного насичення і не обмежувати себе! Дивно?! Так, і ви набуваєте найкращу форму насолоджуючись їжею в повній мірі! Це ваша подорож до того, щоб стати найкращою версією себе, і я тут, щоб супроводжувати вас на кожному кроці!

Так, харчування не вилікує хронічні захворювання, але навіть з ними може зробити життя комфортнішим: позбавити побічних ефектів травлення, утримувати рівень цукру в нормі і не призводити до виникнення хронічних станів.

Віднсини з їжею

МІЙ ПІДХІД ДО
ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Мені подобається давати вам точний план, якого слід дотримуватися, щоб зробити ваш шлях до здорового способу життя якомога легшим. Хоча всі ми хочемо мати ідеальне підтягнуте літнє тіло, справа не в тому, як ми виглядаємо фізично, а в тому, наскільки ми щасливі, підтягнуті та врівноважені. Здорові люди – це щасливі люди, а щасливі люди – це найкрасивіші люди та такі, що надихають!

Мій план супроводу допоможе вам схуднути, АЛЕ ми прагнемо комплексного здоров’я, а не схуднення. Я знаю, що багато жінок шукають ідеальну дієту для схуднення, але я вважаю, що набагато ефективніше зосередитися на здобутті здоров’я, живлячи своє тіло найсвіжішими інгредієнтами, а не зосереджуватися на схудненні. Втрата ваги в будь-якому випадку буде природною. Розгляньте це як позитивний побічний ефект такого харчування.

Підхід до здоровя

РАЗОВА

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ

Разова

Проводиться по аудіо або відеодзвінку. При необхідності я призначаю лабораторні обстеження та (або) розшифровую результати. Ви отримаєте інструкції з корекції вашого раціону, режиму дня, спорту та мінімізації стресу.

ПІДТРИМКА

ПРОТЯГОМ

МІСЯЦЯ

Ми почнемо індивідуальний супровід з 4 тижнів разом і проведемо стільки часу, скільки буде потрібно та комфортно Вам!

  •  Кайфувати від життя

  •  Харчуватися в задоволення і з користю (збалансований раціон)

  •  Міцно та повноцінно спати/відпочивати

  •  Займатися адекватним особисто для вас фізичним навантаженнями

  •  Мати ідеальний тайм-менеджмент

 

Все це ми втілимо з вами разом за допомогою моєї підтримки як Heathy Lifestyle Specialist.

 

Моя 24/7 присутність у вашому ритмі життя, контролюючи всі ваші прийоми їжі та перекуси, фізнавантаження та реакції організму.

Спілкування відбувається конфіденційно, в месенджері. Переписка/голосові повідомлення та раз на тиждень зідзвон зі мною. Відповідаю на всі Ваші запитання, реагую на всі Ваші запити

 

Адекватно, усвідомлено, екологічно. Без фанатизму, насильства над собою, виснаження та дієт.

 

Разом з вами за моєї підтримки ми закладемо фундамент хороших звичок, розуміння нутритивної цінності продуктів, налагодимо засвоєння. Будемо орієнтуватися на Ваші смаки та бажання. Вирішимо, чи потрібні Вам сапліменти, вітаміни та які саме.

 

Мій підхід до Вашого здоровʼя буде цілісним або, по-медичному - “інтегративним”. Він передбачає індивідуальний підхід до кожної особистості, її систем та ритму дня, настрою, смаків, фізичного навантаження, наявності хронічних процесів - як до єдиного цілого, що уособлює в собі ЛЮДИНА.

 

Не існує універсального раціону, який працює для всіх. Я проаналізую низку факторів: ціль запиту, стан здоров'я, режим дня, рівень стресу, раціон, харчові звички, особливості харчування та багато іншого. Враховуючи ці особливості, я, як лікар, кандидат медичних наук, накладаю на них комплексний індивідуальний підхід, який спрацює у конкретному випадку.

Ви отримаєте додатково: меню на тиждень з моїми рецептами, розшифрування сheck up організму до, протягом та під кінець нашої співпраці.

Підтримка
k.bilokon@gmail.com; +380663555050

На прикладі свого життя показую, як можна здорово харчуватися, займатися спортом, кайфувати від кожного дня, прекрасно почувати себе морально та фізично і як все це вписати в активний ритм життя.

 
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
Соцмережі
ФОП "Руселевич Майя Вікторівна"
від 17.04.2019 
bottom of page