top of page
Logo.png

ШКОЛА ПЕДІАТРІЇ
DR. MAYA

Вітаю вас у ШКОЛІ ДИТЯЧОГО ЗДОРОВ'Я

На жаль, більшість батьків зіштовхнулись з новою реальністю, де відсутній доступ до сімейного лікаря, або необхідно шукати допомогу лікаря закордоном. Надзвичайні ситуації вимагають від нас сфокусованості та зібраності. Мати відповіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб подбати про фізичний та моральний стан своїх дітей.

Для тих, з ким ми ще не знайомі - я  @dr__maya  Майя Руселевич, кандидат медичних наук, практикуючий педіатр, дитячий алерголог і пульмонолог з досвідом роботи більше 15 років. Я точно знаю, які питання виникають у вас та, з якими проблемами ви можете зіштовхнутись на кожному з етапів дорослішання ваших дітей.

В моїй школі, я зібрала кращих практикуючих лікарів, фахівців по педіатрії (різних спеціальностей), психотерапії та дієтології.

Разом з експертами ми обговоримо безліч питань пов’язаних з фізичним та психічним  здоров‘ям ваших дітей. Поговоримо  про правильне та збалансоване харчування. 
Ми навчимо вас не тільки, як вирішити проблему з якою ви зіштовхнулись, але як попередити і запобігти більшість із них.

Завдяки Школі дитячого здоров’я -  ви станете педіатром для своєї дитини, навчитесь швидко та правильно реагувати в кризових ситуаціях, дізнаєтесь, як запобігти та допомогти у разі настання різних медичних ситуацій. 

Педиатр-онлайн, Майя Руселевич, онлайн-консультации, аллерголог-онлайн

bottom of page